KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13337163
nr 1333 7163
Waldemar Flaig
(1892-1932), Tyskland
Tillbjedan. Signerad, akvarell, 21x18,5cm
Waldemar Flaig, tysk bildkonstnär född 1892, död 1932.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:26:28
13/6 09:16:16